Sezona 2008 - 2009

Tato sezona byla pro Hrazánky spíše neúspěšná. Po nevydařené podzimní části se nakonec Hrazánky umístily na 6 místě  v koncovém pořadí 3 třídy okresu Písek. V této sezoně Hrazánky 9x vyhrály 2x remírovaly a 11x prohrály.

Zápasy 2008 - 2009

Hrazánky - Albrechtice 'B

12.10.2008 11:58
3:3 (0:3) branky: Pešek M., Dvořák L. 2 1. poločas 11' Žk. Říha J. - faul 12' 0:1 hlavou po rohu 29' 0:2 dorážka vyraženého míče brankářem, nikdo neodkopl 39' 0:3 útok 3 na 2, nikdo nepřerušil hru, přela přes brankáře 2. poločas 46' Žk. Pešta K. - faul 55' 1:3 Pešek M. - střela k tyči po zpracování...
>>

Králova Lhota - Hrazánky

04.10.2008 13:05
3:0 (2:0) 1. poločas 28' 1:0 penalta po faulu Pešty K. 37' 2:0 po rohu hlavou - volný hráč 44' Žk. Pešek M. - faul 2. poločas 60' 3:0 samostatná akce útočníků 65' Žk. Mošanský L. - řači 70' Žk. Hubáček J. - nesportovní chování 70' Žk. Kortan J. - nesportovní chování 90' penalta po faulu Hubáčkem J....
>>

Hrazánky - Záhoří 'B'

28.09.2008 13:14
0:2 (0:0) 1. poločas 35' Žk. Pešek M. - řeči 2. poločas 75' Žk. Dvořák V. - řeči 75' Žk. Kortan J. - faul 85' 0:1 dorážka z malého vápna po odraženém míči brankářem ( Mošanský L.) 90' 0:2 dorážka po úniku dvou hráčů a vyražení míče brankářem ( Mošanský L.)   Rozhodčí: KALINA Josef