Sezona 2008 - 2009

Tato sezona byla pro Hrazánky spíše neúspěšná. Po nevydařené podzimní části se nakonec Hrazánky umístily na 6 místě  v koncovém pořadí 3 třídy okresu Písek. V této sezoně Hrazánky 9x vyhrály 2x remírovaly a 11x prohrály.

Zápasy 2008 - 2009

Hrazánky - Kovářov 'B'

19.04.2009 19:25
  0:1   1. poločas 35' 0:1 útok po levé sraně - přihrávka do vápna - nešťastně sraženo Mošaským T. do vlastní sítě   2. poločas 75' Žk. Dvořák L. - faul na brankáře   Rozhodčí: Hrych Pavel
>>

Vojníkov - Hrazánky

11.04.2009 19:37
  3:1 branky: Dvořák V.   1. poločas 45' 0:1 Dvořák V. - dorážka z malého vápna   2. poločas 46' střídání za Pokorného M. - Lípa S. 61' 1:1 po špatném odkopu našich obránců přišla přihrávka z pravé strany z pravé strany do vápna na volného hráče, hlavou dává gól 67' Žk. Pešta K....
>>

Hrazánky - Vojníkov

09.11.2008 10:53
4:1 (0:0) branky: Dvořák L., Dvořák V., Pešek M., Lípa St. 58' 1:0 Dvořák V. - střela k tyči 67' 2:0 Dvořák L. - pěkná střela zvoleje z velkého vápna - pocentru z pravé strany od Dvořák V. a přenechání míče Peškem M. 68' 3:0 Pešek M. - dorážka po dlouhém výkopu brankáře ( Mošanský L.) - míč...